/Naše služby

Naše služby, motivační foto

Mnohem víc než jen design

V on-line světě se pohybujeme jako ryby ve vodě. Naše služby, to není pouze grafické zpracování vašeho webu. Ušijeme vám web na míru přesně podle vašich potřeb. Díky naším dlouholetým zkušenostem v oboru zpracujeme kompletní firemní identitu on-line i offline.

Návrh uživatelského rozhraní (UI)

Navrhneme uživatelské rozhraní pro různá zařízení (UD), základní podklad pro grafické zpracování.

HTML, CSS, JS šablona webu

V nepřeberném množství šablon je těžké najít tu správnou. Naše práce je výběr té správné šablony pro váš web dle specifikací vašich potřeb a požadavků.

Grafický návrh webu (UX)

Základem úspěšných webových stránek je správný grafický design. Zpracujeme vám grafický návrh webových stránek na míru dle vašich požadavků.

Elektronické služby

Zpracování internetových stránek a aplikací je pouze začátek. Naše služby nabízí i on-line kalkulace, chod e-shopu i direct marketing. Vše je možné domluvit na osobních konzultacích.

Naše služby, motivační foto

Interní systémy

Rozrůstá se vaše firma? Potřebujete nutně zefektivnit procesy v rámci vaší firmy? Pomocí online nástrojů vytvoříme na míru vaším potřebám vlastní interní systém dostupný z jakéhokoliv zařízení. Rozvoji vašeho podnikání tak nebude stát nic v cestě.

Mobilní aplikace

Každá z nás má několik mobilních aplikací v mobilním telefonu. Neodmyslitelně patří do našich životů. I vaše firma může mít svou vlastní appku.

Máte nápad, jak by vaše aplikace mohla být nápomocná ostatním? Nemusíte jen snít. Vaše sny proměníme ve skutečnost. Díky nám se vaše aplikace může objevit v Apple store nebo Android play.

Minisite (microsite)

Webová je webová prezentace malého rozsahu, která klade důraz na originalitu a jednoduchost.

Tyto webové prezentace vytváříme mnoho let, klademe důraz na rychlost (backent do 10ms, frontend bez zbytečných služeb typu boostrap).

Rádi tvoříme originální "mercedesy" mezi mikrostránkami.

Agentura web

Tvoříme manší webové stránky, které jsou plně pod kontrolou našich vývojářů. Výhoda je dlouhodobá životnost, nevyžadující pravidelné bezpečnostní aktualizace.

Změny provádí klient přes emailovou schránku, nebo telefonicky.

Generátory dat

Potřebujete vygenerovat v interním systému ISO - CE štítky, QR kódy - ani to není problém. Zajistíme vám generátory vašich dat pro sklady, logistická centra či e-shopy. Ať už si vyberete číselný nebo grafický generátor.

Naše služby, motivační foto

Profesionální videoprezentace a fotoatelier

Jedno video vydá za tisíc obrázků. Všechna media a sociální sítě využívají video pro svou prezentaci a zviditelnění. Autentická prezentace v podobě videa je velmi efektivní nástroj, který dodává image a zlepšuje představy. Přibližte se svým zákazníkům, probuďte v nich emoce a pocit sounáležitosti. Potřebujete videa pro Youtube a TikTok? Jsme tu pro vás!

Videa pro Youtube a TikTok

Sociální sítě jsou dnes především o krátké vizuální informaci v podobě videa. K tomu je nezbytné zázemí kvalitní techniky a zkušeného střihače.

Produktové fotografie

Skvělá prezentace prodává. Nejste profesionální fotografové? Nemusíte být, od toho jsme tady my. Využíváme nejmodernější technologie pro dokonalé fotografie. Produktové fotografie retušujeme a upravujeme tak, aby vyhovovala vaším požadavkům. Vytvoříme koláže i moodboardy. či rovnou pro produkt vytvoříme grafiku na míru.

Video prezentace

Prezentace společnosti je jedinečný způsob, jak prezentovat vaši firmu v tom nejlepším světle. Ukažte světu, v čem jste výjimeční. Vaše zákazníky zajímá, jak komunikujete, jaké technologie využíváte a jak vlastně probíhá proces výběru a výroby vašich produktů. Nechte vaše zákazníky nakouknout pod pokličku. Kvalitní image prezentační video firmy dokonale zvyšuje hodnotu značky. Poradíme vám, jak komunikovat směrem k zákazníkům, jaký tone of voice zvolit tak, aby dokonale ladil s identitou vaší značky.

Tisk polepů či rollupu

Rychlá prezentace na veletrhu či na večírku. Vaše značka bude vidět na velkoformátových polepech nebo rollupech. Přinášíme velkoformátový tisk pro vaše podnikání za rozumnou cenu.

To a vše a ještě mnohem víc…

Za dobu našeho působení ve světě grafiky a webdesignu jsme vytvořili stovky projektů.
Jsme rádi, že se velké části našich klientů stále daří a nadále zvyšují povědomí o vlastní značce a konkurenceschopnost.

Více než několik stovek projektů za 17 let činnosti.